8713439700534
31,05 Excl. BTW
37,57 Inc. BTW
31,05
Excl. BTW37,57
Inc. BTWArtikelnummer: ACM-3500-3
Ean Nummer: 8713439700534
Verwachte levertijd 1-3 werkdagen
KlikAanKlikUit, 3-in-1 inbouw schakelaar 3500 Watt (aan/uit) met 3 apart te schakelen aansluitingen
3% korting vanaf 500,- excl. BTW
Gratis verzending vanaf €150,- excl. BTW
Op voorraad? dan verzending binnen 24 uur
| Bussysteem KNX | Nee |
| Bussysteem KNX radiofrequent | Nee |
| Bussysteem radiofrequent | Ja |
| Bussysteem LON | Nee |
| Bussysteem Powerline | Nee |
| Andere bussystemen | Geen |
| Radiofrequent bidirectioneel | Nee |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Manuele bediening | Nee |
| Met LED indicatie | Ja |
| Max. schakelvermogen | 3500 W |
| Uitgangsvermogen | 3500 W |
| Max. aantal schakeluitgangen | 3 |
| Max. schakelstroom | 15 A |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 230 - 230 V |
| Meerdere fasen aan te sluiten | Nee |
| Busaansluiting incl. | Nee |
| Modulaire uitbreidingsmogelijkheid | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |