0816317004941
34,36 Excl. BTW
41,58 Inc. BTW
34,36
Excl. BTW41,58
Inc. BTWArtikelnummer: NM-CO-10X-INT
Ean Nummer: 0816317004941
Verwachte levertijd 1-3 werkdagen
Koolmonoxidemelder NMCO-10X-INT 10 jaar niet vervangbare 3V lithium batterij is uitgerust om samen te werken met diverse Smart Home protocollen o.a. Zigbee, Z-Wave en Wi-Safe 2. Dit is een modulaire rookmelder die alleen te gebruiken is in combinatie met een Zigbee, Z-Wave of Wi-Safe 2 module.
3% korting vanaf 500,- excl. BTW
Gratis verzending vanaf €150,- excl. BTW
Op voorraad? dan verzending binnen 24 uur
| Standalone | Ja |
| Koppelbaar via kabel | Nee |
| Standaard radiografisch koppelbaar | Ja |
| Koppelbaar radiografisch optioneel | Ja |
| Max. aantal koppelbaar | 50 |
| Stroomverzorging primair | Batterij/Accu |
| Voedingsspanning | 3 - 3 V |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Met spanningsindicatie | Nee |
| Met backup-batterij | Ja |
| Backup-batterij meegeleverd | Lithium |
| Meegeleverde backup-batterij oplaadbaar | Ja |
| Geluidssterkte | 85 dB(A) |
| Montagewijze | Opbouw |
| Met sokkel | Nee |
| Verplaatsbaar | Ja |
| Lengte | 114 mm |
| Breedte | 94 mm |
| Hoogte | 39.5 mm |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering test-/pauzeknop | Combinatie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Met geheugen functie | Ja |
| Met digitaal display | Nee |
| Uitwisselbare sensor | Nee |