5022660329142
3,38 Excl. BTW
4,09 Inc. BTW
3,38
Excl. BTW4,09
Inc. BTWArtikelnummer: 138-00044
Ean Nummer: 5022660329142
Verwachte levertijd 1-3 werkdagen
kabelbundelband, lxbxd 150x3.5x1.2mm, max. diameter 35mm, houdkracht 130N, binnenvertand, kunststof, PA, zwart
3% korting vanaf 500,- excl. BTW
Gratis verzending vanaf €150,- excl. BTW
Op voorraad? dan verzending binnen 24 uur
| Breedte band | 3,5 mm |
| Bandlengte | 150 mm |
| Banddikte | 1,2 mm |
| Max. bundeldiameter | 35 mm |
| Min. houdkracht | 130 N |
| Max. trekkracht | 130 N |
| Gebruikstemperatuur | -40 — 85 °C |
| Bedrijfstemperatuur | -40 — 85 °C |
| Montagetemperatuur | -40 — 85 °C |
| Uitvoering | Binnenvertand |
| Bandsluiting | Kunststoflipje/-nok |
| Materiaal | Kunststof |
| Kwaliteitsklasse | Polyamide (PA) |
| Oppervlaktebescherming | Geen (onbehandeld) |
| UV-stabiel conform ASTM D6779 | Nee |
| Halogeenvrij | Nee |
| Kleur | Zwart |
| Transparant | Nee |
| Reflecterend (fluorescent) | Nee |
| Tekststrook | Geen |
| Heropenbare sluiting | Nee |
| Bevestigingswijze | Geen |
| VG-toelating | Nee |
| MIL-toelating | Nee |
| UL-toelating | Nee |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V2 |