6150700354324
220,78 Excl. BTW
267,14 Inc. BTW
220,78
Excl. BTW267,14
Inc. BTWArtikelnummer: GS38BT
Ean Nummer: 6150700354324
Verwachte levertijd 1-3 werkdagen
Gacia/Schneider Electric installatiekast 380x220mm, 8 groepen B16 1P+N, 2 x aardlekschakelaar 2-polig 40A, hoofdschakelaar 40A 4-polig + 1 beltrafo met aan/uit schakelaar. Volledig afgemonteerd en met 6mm kabel voorbedraad afgeleverd.
3% korting vanaf 500,- excl. BTW
Gratis verzending vanaf €150,- excl. BTW
Op voorraad? dan verzending binnen 24 uur
Merk |
Gacia/Schneider |
| Breedte | 220mm |
| Hoogte | 380mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Montagewijze | Opbouw (stucwerk) |
| Diepte | 100mm |
| Beschermingsgraad (IP) | 20\Uitvoering deksel |
| Aantal fasen | 3 |
| Aantal groepen achter aardlekschakelaar | 8 |
| Aantal aardlekschakelaars 30mA | 2 |
| Totaal aantal groepen | 8 |
| Beveiliging | Installatie-/aardlekautomaat |
| Aantal lichtgroepen | 8 |
| Beltr
|