6150700172195
173,41 Excl. BTW
209,83 Inc. BTW
173,41
Excl. BTW209,83
Inc. BTWArtikelnummer: GS35
Ean Nummer: 6150700172195
Verwachte levertijd 1-3 werkdagen
Gacia/Schneider Electric installatiekast 380x220mm, 5 groepen B16 1P+N, 2 x aardlekschakelaar 2-polig 40A, hoofdschakelaar 40A 4-polig. Volledig afgemonteerd en met 6mm kabel voorbedraad afgeleverd.
3% korting vanaf 500,- excl. BTW
Gratis verzending vanaf €150,- excl. BTW
Op voorraad? dan verzending binnen 24 uur
Merk |
GACIA Europe |
| Breedte | 220mm |
| Hoogte | 380mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Montagewijze | Opbouw (stucwerk) |
| Diepte | 100mm |
| Beschermingsgraad (IP) | 20 |
| Uitvoering deksel | Met uitsparing |
| Aantal fasen | 3 |
| Aantal groepen achter aardlekschakelaar | 5 |
| Aantal aardlekschakelaars 30mA | 2 |
| Totaal aantal groepen | 5 |
| Beveiliging | Installatie-/aardlekautomaat |
| Aantal lichtgroepen | 5 |